تشخیص ممبران اصل از فیک

[fusion_text]

تشخیص ممبران اصل از فیک

درست است که متقلبان در تقلب پیشرفت می کنند ولی تولید کنندگان اصلی هم تغییراتی در تولیدات خود می دهند که محصولات اصلی از غیر اصلی قابل تشخیص شود.
یکی از راه ها به روز بودن خود شماست که دائما خود را با تغییراتی که تولید کنندگان اصلی در ظاهر و باطن محصولات خود می دهند به روز نگه دارید. مثلا در مورد فیلتر ممبران تولید کنندگان اصلی هر از چند گاهی طراحی لیبل یا هلوگرام فیلتر را تغییر میدهند که اگر شما به روز نباشید طرح قدیمی تر را که متقلبان موفق به تولید آن شده اند ( و طرح جدید را تقلبی می نامند ) را خریداری خواهید نمود.
شاید شما مصرف کننده باشید و وقت و تخصص لازم را نداشته باشید پس بهتر است بروید سراغ فروشندگانی که علاوه بر معتمد بودن تخصص و علم کافی دارند یا سراغ برندها و شرکت های معتبر تر.
راه های مقطعی هم وجود دارد: روی ممبران یک عدد هلوگرام دو بعدی است که اگر با اسکنر موبایل اسکن شود کدی را نمایش می دهد اگر آن کد با کد روی لیبل یکی بود به احتمال زیاد ممبران اصل است و اگر کدی نمایش داده نشد و یا کد همخوانی نداشت به احتمال زیاد ممبران تقلبی است.

لایه های دور هم پیچیده فیلتر ممبران هرچه منظم تر بوده و رشته رشته نباشد مطمئن تر است.
موفق باشید.

با ما همراه باشی ما همواره جنسی مرغوب و سالم به شما اهدا خواهیم کرد.

 

 

 

[/fusion_text][separator style_type=”double” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”#81d742″ border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center” class=”” id=””]

شرکت آب پاک سازان  در راستای ارائه خدمات مشاوره و تامین مواد شیمیایی  ،با بهره گیری از تیم کارشناسی مناسب اماده است با مطالعه دقیق شرایط آب خام تغذیه  دیگ های بخار بهترین پیشنهاد فنی را با کمترین هزینه به مشتریان عزیز ارائه نماید.

شماره تماس با مشاورین شرکت به صورت رایگان
۰۶۱-۳۳۷۳۹۶۶۰
۰۹۱۶۰۳۶۵۰۹۰

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا مایل به ثبت دیدگاه خود می باشید؟
شما می توانید اطلاعات تان به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *